САМОСТІЙНЕ ПРИБИРАННЯ ДОМА

Ні для кого не секрет те, що прибирання-це необхідний спосіб створити для себе комфортну зону для роботи, життя і просто відпочинку. Прибирання будинку, на відміну від прибирання котеджів, цілком під силу більшості у кого є трохи вільного часу. Але щоб регулярно тримати свій будинок в чистоті треба докласти багато зусиль, нервів і часу.

Види самостійної прибирання будинку в Києві:

постійна (everyday) — така прибирання під силу, якщо в наявності є пилосос і волога ганчірка.
періодична (periodicaly) — при наявності безпосереднього джерела забруднення, можна робити 1-3 рази в тиждень.
генеральна (general) — прибирання всіх забруднених поверхонь, зазвичай робиться не частіше 1-2 разів на місяць.
Прибирання будинку зазвичай починається з розкладання речей на свої місця. Далі миється вся брудна посуд, непотрібні або не використовуються речі ховаються в дальні ящики, в шафи. Поверхні столів, полиць, тумб максимально звільняються від речей. І тоді вже можна вважати що половина справи — зроблена!

 

Етапи прибирання будинку самому від Клінінг Парі:

1) Відкриваєте всі вікна, для заходу чистого повітря. Пилососите підлоги, килими, м’які меблі і паласи.

2) протирають всі поверхні від осілого пилу, але пам’ятайте що для різних матеріалів, потрібні різні миючі засоби, також як і різні губки.

3) Підлоги вимиваються з використання коштів для дезінфекції або простий чистою водою.

4) Не забудьте про сантехніці, керамічних поверхнях і вікнах. Прибирання в санвузлі, ванній кімнаті і передпокої.

Вище були перераховані тільки базові етапи прибирання вдома самостійно. Як зробити її максимально ефективною і корисною?

Увімкніть приємну музику, зробіть легку зарядку перед прибиранням. Чи не відволікайтеся на розмови і занурення в спогади при розглядання старих речей. Думайте про результат, про вашому чистому і комфортному будинку, тоді успіх прийде до вас.

У будь-якому випадку ви завжди можете довірити прибирання професіоналам своєї справи. Ми знімемо з вас все складні і неприємні аспекти, і вам тільки залишиться насолоджуватися чистотою, присвятити час собі або сім’ї.