ПОРАДА ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ КЛИНИНГ ПАРІ Про Миття ВІКОН В КВАРТИРІ.

Миття вікон на перший погляд це далеко не важкий і не громіздкий працю.
І кожна домогосподарка має свій секрет успішного і якісного виконання цього завдання. А після того як ще одне вікно вимито, стоїш і дивишся як сонячні промені безперешкодно потрапляють у ваше сімейне обитель. Але вже через пару тижнів помічаєте, що ваше колись чисте дітище знову вимагає догляду, так як, наприклад, дітям було цікаво що там таке за вікном бігає, відповідно потикати пальцями в вікно, або ж притулиться туди особою щоб краще роздивитися, та ще і піль не дрімає. А з зовні так зовсім жесть, дощ постійно поливає вікно, а пил і гар від транспортних засобів чомусь пристає до вашого вікна. У підсумку знову доводиться купувати миючі засоби, мочалки, серветки і займатися чистотою вікон. А якщо Ви зважилися зайнятися миттям вікон після ремонту, то тут без пароочисника буде не солодко.

Тому щоб зробити це заняття не таким складним, наша команда Клінінг ПАРІ, із задоволенням ділиться своїми знаннями про професійну мийки вікон.

Для початку давайте розберемося з послідовністю мийки вікон. Спочатку моєму віконні рами а віконні щілини і поглиблення необхідно вичистити за допомогою пилососа або ж щітки.

Далі необхідно підготувати скло. Сильно забруднені стекла або давно не миті, спочатку споліскують чистою водою і чистять від грубих забруднень скребком.

І ось тепер можна приступати до миття скла спеціальними миючими засобами, наносячи їх мочалкою, розпилювачем або щіткою.

Після чого потрібно це миючий засіб прибрати за допомогою гумового скребка. Потім скло потрібно висушити, при необхідності витерти насухо ганчіркою.

Найкраще мити вікна, коли на них не падає пряме сонячне світло, наприклад, в похмурий день, так як миючі засіб, швидко висохши, може залишити розлучення і смуги. Змивати миючий засіб потрібно швидко.

І ось ще кілька порад від Клінінг ПАРІ:

Для того щоб мухи не засиджували шибки, протріть вікна розчином оцту. Запах буде, хто б мух і скла довше залишаться чистими.
За допомогою міцного розчину солі, взимку скло не замерзне. Необхідно всього лише нанести розчин на скло.
Невеликі тріщини на стеклах можна обробити зовні безбарвним лаком для нігтів. Він непомітний і довго тримається.
Щоб позбутися від конденсату на вікнах, потрібно протерти вікно розчином гліцерину і спирту (1:10). Ну і звичайно ж регулярно провітрювати кімнату, щоб була нормальна вологість в кімнаті.
А якщо у Вас немає часу або фронт робот дуже великий і складний, пам’ятайте що Ви завжди можете покластися на професіоналів нашої клінінгової компанії Клінінг ПАРІ, які справляється з будь-яким завданням за допомогою спеціальної техніки та хімії.

Сподіваємося наші поради полегшать Вам миття вікон.